H&M nowości dla dzieci
Moda

H&M KIDS

Rynek ubranek dziecięcych jest całkiem spory, zdążyłam zauważyć. Bez wględu na rodzaje nowych fajowych rzeczy które znajdziemy na internetach, do tej jednej firmy wracam zawsze. Dlaczego? 

Bo jest zawsze pod ręką, bo jest zawsze wszystko na stronie, bo ma pełen pakiet kolorów, zawsze tych które kocham ponad życie. Ceny nie są wygórowane (jak to sieciówki, jak trafisz jeszcze na PROMO, to jesteś w niebie (przynajmniej ja :P) ). Generalnie szanuje za fajne i ciekawe wzory.

Jakość dzianin jest dla mnie wystarczająca, nie krępuje ruchów.  Ubranka dokładnie takie, jakie wybieram dla siebie – wygodne i swobodne.

Na jesień zakupiłam Groszce kilka fajnych rzeczy, które będę Wam przedstawiać w niewielkich odstępach czasowych. Może przyuważycie coś godnego polecenia? A może podeślecie coś, co mi się jeszcze rzuci w oczy?

Z nowości zakupiłam tę cudną bluzeczkę bardzo swobodną, z miłego materiału, biała w mini kokardki <3

H&M H&M dla dzieci

H&M kids

GROSZKA&MODA:

– bluzeczka/ koszula – oczywiście H&M,

– spódniczka – centrum handlowe PTAK 😉

Previous Post Next Post

You Might Also Like

3 komentarze

  • Reply Mała Garderoba via Facebook Wrzesień 16, 2015 at 3:05 am

    h&m ma bardzo dobre ceny i zawsze znajdę tam coś dla Mai. Częściej jednak kupuję w Zarze, bo … taniej mnie to wychodzi 😉 Ubrania tej marki jakoś magicznie się sprzedają, że zawsze wraca do mnie 70% ceny i znowu budżet na nowe 😛

  • Reply Izabella Melon via Facebook Wrzesień 16, 2015 at 8:10 am

    Ładnemu we wszystkim ładnie!! <3 sliczna słodka Grosia. Poza bluzeczka super kiteczki. A co do sklepów... Mnie i tak zawsze wydaje sie ze ładniejsze rzeczy sa na dziewczęcych działach 😉

  • Reply Dawid Fiszer via Facebook Wrzesień 16, 2015 at 11:47 am

    Foty pierwsza klasa. Pozdrawiam.

  • Napisz komentarz jeśli treść Ci się spodobała:)