ZESPÓŁ UR
Miejsca & Wyzwania

Zespół UR

Środa, późne popołudnie. Mąż wraca z pracy z wiadomością: ” hey, kolega z pracy nie może zrobić zdjęć znajomej grupie, może chciałabyś trochę pocykać?”. Na co ja: „no pewnie, czemu nie?!”. Czwartek, godz. 19,00. Spotkanie na próbie całkiem nowego zespołu. Warszawa, Praga.

Kamienica. Weszłam do mieszkania całkiem zmęczona – bo czwarte piętro. Przyzwyczaiłam się już trochę do windy w moim bloku. Drzwi otwiera uśmiechnięta Kasia i jej syn. Wchodząc do mieszkania wita mnie piękny czarnuśki pies. Rozglądam się. Piękne mieszkanie z charakterem. Wiedziałam, że to będzie dobry wieczór. Po chwili czekania zaczął zwoływać się cały zespół. Stół przygotowany. Kuchnia gotowa. Zamysł był prosty. Zdjęcia mają przedstawiać próby nowo założonego zespołu UR – pełne dobrej muzyki, dobrej atmosfery, pysznego jedzenia i wina! Muzyka niczego sobie. Szczerze! Pomimo braku zainsteresowania akurat takową muzyką – czułam się tam bardzo swobodnie, wręcz domowo. Dźwięki unosiły się wśród tybetańskich mis, bębnów i gitar.

Było całkiem magicznie, poprostu inaczej niż zwykle 🙂 Kończąc me rozważania na temat minionych dni, zapraszam do obejrzenia galerii z tego właśnie wieczoru.

 

Najpierw było całkiem spokojnie

detale

detale

Potem się zaczęło

Hola hola! To tylko instrument grający!

Aaam!

I nawet „PUMA” się załapała!

Jeśli się podobało, wiecie co robić !

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply dzo_en Maj 15, 2015 at 8:47 am

  WooooOOoooW ! 😀
  Jestem pod wrażeniem, zdjęcia są naprawdę świetne, pełna profeska, przeróżne perspektywy, kolory, przyciemnienie… no no wyrobiłaś się!
  Can’t wait our session! 😛

  • Reply Angelika Maj 17, 2015 at 4:22 pm

   No już niebawem moja droga :D:D

  Napisz komentarz jeśli treść Ci się spodobała:)