sesja wielkanocna
Groszki

Sesja wielkanocna

Sesja wielkanocna stała się ostatnio dość popularna, jak każda inna sesja, z każdej innej dość błahej przyczyny. Ale że nadarzyła się ciekawa okazja, to trzeba ją było wykorzystać.

Zosia, którą już poznaliście w poprzednim wpisie >>tu<< jest wdzięczną modelką, podobnie z resztą jak Groszka. Tego dnia spotkałyśmy się w fajnym miejscu, gdzie wpadało nam wiele światła z zewnątrz. Sprawdzając i dobierając ustawienia aparatu w tym pomieszczeniu (a uwierzcie, zajmuje mi to chwilkę), mama Zosi włączyła muzyczne radio, a dziewczyny poderwały się do tańca. Trwało to chwilę, po czym usadowiłyśmy je na kanapie. Powstał pomysł, potem dodatki, a potem poszło już jak z płatka. Trochę się nagimnastykowałyśmy, naskakałyśmy itp., ale chociaż Drogie Mamy mamy trochę ruchu – gimnastyka wskazana! 

PHOTOGROSZKI: Aby zrobić niezapomniane zdjęcia, potrzebujesz – drugiej osoby do pomocy. Wiem… to bardzo „kreatywne” stwierdzenie, ale to prawda. Często-gęsto zmagam się z uchwyceniem Groszki i nie powiem, czasem dobrze mi to wychodzi. Jednak jedną ręką trzymam aparat, drugą robię śmieszne znaczki z rąk, skaczę, robię głupie miny, trzymam misia albo próbuję w jakiś sposób zainteresować moją potencjalną modelkę. Pomoc jest więc wskazana, a osoba robiąca zdjęcie może się bardziej skupić na tym co ma zrobić dobrze, czyli złapać najlepszy kadr.

uśmiechnięte dzieci

śmiejące się dziecko sesja dziecięca amatora

sesja wielkanocna

sesja sesja w bieli

słodkie dzieciaki

sesja wielkanocna

ZOSIA&GROSZKA&MODA:

Różowa sukienka (Groszka): H&M

Bodziak (Zosia): Coccodrillo

Kremowe bluzeczki dziewczynek: PEPCO

DODATKI: 

Pompony (HANDMADE by Mama Zosi)

Previous Post Next Post

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply Martyś Kwiecień 5, 2015 at 9:39 am

  Jakie śliczne dziewczynki! <3

 • Reply dzo_en Kwiecień 8, 2015 at 5:09 am

  Cudowne zdjęcia! Widzę, że opanowałaś już aranżację tła i szczegółów, wyszło naprawdę świetnie!
  A do tego przy tak fotogenicznych modelkach, nie mogło się nie udać.
  Czekam(y) na więcej! 😉

  • Reply Angelika Kwiecień 8, 2015 at 4:07 pm

   Dzo_en będzie coraz więcej i więcej ! Chętnie bym codziennie zamieszczała coś nowego, ale nie mogę aż tak spamować. Zapraszam częściej 🙂

  Napisz komentarz jeśli treść Ci się spodobała:)