sesja noworodkowa
Groszki, Miejsca & Wyzwania

Znaczenie imienia Liliana

Sesję Lili udało mi się zrobić w 3 tygodniu jej życia. Sesja noworodkowa stała się więc moim nowym wyzwaniem i to całkiem owocnym. W przeciągu niecałej godziny udało mi sie napstrykać całkiem sporą ilość ciekawych ujęć. Kilka z nich możecie zobaczyć tu.

Mimo tego, że takie dwu- trzytygodniowe maluchy powinny spać całe dnie jak susły, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem! Mój był taki, aby zdjęcia wyszły na śpiocha!  Jednak Lili wolała chwilę powojować i popatrzeć na ciotkę w stronę obiektywu. W sumie.. też świetnie!

Jak tylko ujrzałam Lili z jej mamą, od razu przypomniałam sobie moje pierwsze chwile z Groszką! Takie maluszki, to prawdziwy cud natury! Aż zainspirowało mnie to do powtórzenia postu o takiej małej Groszce (chociaż aż taka mała to ona nie była przy porodzie:P – niemalże 4 kg robi swoje)!.
Nie będę się więc rozpisywać, bo w tym wyzwaniu nie o to tu chodzi… najciekawszy jest ten mały słodziak, a więc! ENJOY!

 

LILIANA

(według słownika, znaczenie imienia Liliana oznacza: „na zewnątrz jest pełna majestatu, wysoko nosząca głowę, umie rozkazywać, w razie potrzeby wykazując dużo sprytu”).

Mamo lepiej się szykuj! 😉

Liliana znaczenie

znaczenie imienia Liliana

Liliana

sesja noworodkowa

I te cudne „detale”!

sesja noworodka
Previous Post Next Post

You Might Also Like

  • emilie

    cudna sesja, podglądam Was od początku i jestem w szoku jak się szybko rozwijacie, zdjęcia profesjonalne, tylko pozazdrościć talentu, pozdrawiam:)

    • Angelika

      Bardzo mi miło 🙂 dziękuję !